The Wolverine Türkçe Dublaj Full Hd İzle 2013 | Film izle, Full Hd izle, Türkçe Dublaj izle, Vizyon Film izle
Sitemizde şuan toplam 854 film bulunmaktadır.

The Wolverine Türkçe Dublaj Full Hd İzle 2013

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Wolverine Türkçe Dublaj Full Hd İzle 2013

X-Men aleminin en güçlü mutantı Wolverine, yeni solo serüveni “The Wolverine” de alıp başını Japonya’ya gidiyor. Bir dostunun torununu kötü adamlardan kurtarmak için savaşırken bedeni eski gücünü kaybediyor, ölümsüzlüğü tehlikeye giriyor.
Marvel resimli romanlarının sinema uyarlamaları arasında X-Men’in benim için hep özel bir yeri vardır. Mutantların her birinin, kendisini dünyanın geri kalanından ayıran farklı bir yeteneğe sahip olması ilginç durumlara ve çatışmalara vesile olur. Bu yeteneklerin getirdiği acılar ve her birinin toplum dışı kalmaya verdiği tepkiler ise daha ilginçtir. X-Men evreninde geçen tüm filmler, bu meseleler etrafında döndüğü için dokunaklı ve çekicidir. Ayrıca bilim kurgu lezzetini en yoğun yaşatan süper kahraman serilerinden biridir.
Hugh Jackman’ın canlandırdığı Wolverine’in 2009 tarihli ilk solo filmi “X-Men Başlangıç: Wolverine” dir.
1945 yılında Japonya’nın Nagazaki kentinde açılan filmin aslında etkileyici bir başlangıcı olduğu söylenebilir. İlk bölümde Wolverine’in rüyalarına, inzivaya çekildiği ormandaki vahşi hallerine, hayata karşı ilgisizliğine ve ölümsüzlüğe duyduğu nefrete tanık oluyoruz. Bildiğimiz, özlediğimiz X-Men dünyasının kurulduğu düşünmeye başladığımız anlarda ise Wolverine Japonya’ya intikal ediyor ve bizde vasat bir macera filminin orta yerine düşüyoruz. Kahramanımız bir anda kendisini eski dostu Yashida’nın güzel torunu Mariko’nun (Tao Okamoto) koruyucusu ilan ediveriyor.
Film bitince hemen yerinizden kalkmayın çünkü jenerik arasında sizi X-Men evreniyle ilgili önemli bir sahne bekliyor.

Tür: 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman, Will Yun Lee, Tao Okamoto

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Wolverine Türkçe Dublaj Full Hd İzle 2013” filminde 1 Yorum bulunuyor.